Loading

Bizi Arayın? 0 266 412 452 05

DUBAİ TURU

Fiyat- 0 Rezervasyon Yapın

Detay

Dubai Turları / Airarabia Yolları İle 3 Gece 4 Gün Şok Promosyon

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Istanbul - Dubai - Istanbul Air Arabia Havayollari Ekonomi Sinifi Uçak bileti,
  • Seçilecek Otellerde secilecek tura gore 3 gece oda kahvalti konaklama ,
  • Havaalani - Hotel - Havaalani Transferleri,
  • Panaromik Dubai Sehir Turu,
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,
1. Gün ISTANBUL - DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali`nde Air Arabia kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 01.15`de Dubai`ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.10`da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai`yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam Ekstra Olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turuna katılabilirler.

Extra tur : Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah`a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.Turumuzun ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

2. Gün DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra Düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turuna katılabilirler.

Ekstra tur : Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turu (90 USD)
Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turu (70 USD)
Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai`ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler. Dubai`nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai`nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.

3. Gün DUBAI

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari Turuna katılabilirler.

Ekstra tur : Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (90 USD)
4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

4. Gün DUBAI - ISTANBUL

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra Olarak Dubai Eski Çarşılar Turuna katılabilirler.

Ekstra tur : Dubai Eski Çarşılar Turu (40 USD) 
Turumuz, Ortadoğu`nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Arabalara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı`nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra,rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları`na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 20.50`de İstanbul`a hareket. Türkiye yerel saati ile 00.20`de İstanbul`a varış Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.
 KONAKLAMA OTELİ Dubai - 5* Rixos Premium Dubai vb.
 KONAKLAMA OTELİ 4* Grand Excelsior Al Barsha
 KONAKLAMA OTELİ 3* Delmon Hotel vb.
 KONAKLAMA OTELİ 5* Carlton Palace Hotel vb