Loading

Gizlilik Sözleşmesi

ZefiraTour.com , müşterilerinin bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine saygı duymaktadır bu yüzden gerekli tedbirleri almak için tüm gayreti göstermektir. İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları, ZefiraTour.com ile yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları açıklamaktadır. ZefiraTour.com web sayfasını kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmektesiniz. ZefiraTour.com'a sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizin işbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları'nda belirtilen şekilde ZefiraTour.com, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Gizlilik Şartları web sitesinin tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.

Aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişimlerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz:

-Yasalara veya bize tebliğ edilen yasal işlemlere uyma,
-Yasalara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardımcı olmak için bu hizmeti kullanmak da dâhil Kullanıcı Koşulları ile Nihai Satış Sözleşmesi'nin olası ihlallerini araştırma veya teyit etme, 
-ZefiraTour.com'u, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini koruma. 
 

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır:

-Satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi;

-İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması;

-Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması.

-Web Sitesi'ni kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizi ZefiraTour.com ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentaların sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek yada şu anki ürünlerimiz, hizmetlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz. 

-Alışveriş sırasında kullanılan Kredi kartı bilgileriniz ise siteden bağımsız olarak şu anda mevcut en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olan 3D Secure sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar haricinde ne bizim ne de üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz. 

-ZefiraTour.com'un size en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için, isim, soyisim, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan, talep edilen ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.
 

Bu bilgiler; kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır ve iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır. SSL'den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

ZefiraTour.com Gizlilik ve Güvenlik Şartlar'nı güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; Kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir.

İşbu Gizlilik Şartları, Kullanım Şartları ile birlikte bir bütündür, birlikte yorumlanmalıdır.

Web Sitesi'ni kullanarak gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.